Światła do jazdy dziennej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnetyzer

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): WROCŁAW
Posiadane auto: fiat, panda, active, 1,242, 2010
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 21:34    Temat postu: Światła do jazdy dziennej. Odpowiedz z cytatem

Witam, potrzebuję informacji w którym punkcie instalacji należy przyłączyć światła do jazdy dziennej. Posiadam fiata pandę 2011 w wersji active. Światła są na diodach "flux" montowane w oryginalnych zaślepkach przewidzianych do halogenów. Światła powiny świecić natychmiast po uruchomieniu silnika i gasnąć po włączeniu świateł pozycyjnych bądź mijania/drogowych. Światła mają tzw automat - plus 12V ze świateł pozycyjnych odłącza je. Proszę o pomoc lub link ze schematem instalacji elektycznej. Dziękuję i pozdrawiam, magnetyzer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Monte Christo

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 899
Skąd jesteś (miejscowość/region): LUBELSKIE
Posiadane auto: Kia Sportage 2011 , Fiat Panda 1,2 2011
Piwa: 43/11
PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz ,czy zaślepki w zderzaku na okrągłe halogeny już miałeś czy dokupiłeś ,też się przymierzam do zakupu tych światełek led i na razie szukam i z tego co wyczytałem wynika że montaż na automatach jest bardzo prosty ?...,pod postojówki ?..
interesuje mnie też osłona pod silnik ,czy warto jest zainwestować i ją zamontować ?.... i czy nówka misio wymaga dodatkowej konserwacji spodu ,profili itd.
_________________
nie daj się naciągnąć i nie płać za coś co nie jest tyle warte!...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magnetyzer

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): WROCŁAW
Posiadane auto: fiat, panda, active, 1,242, 2010
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, światła które zamontowałem są już w oryginalnych zaślepkach w których droższe wersje pandy mają wmontowane halogeny. Zakupiłem je na allegro i muszę przyznać, ze bardzo ładnie się prezentują. Mogę na maila przesłać fotkę. Mam serię fotek, krok po kroku przedstawiający montaż świateł. Monataż wymaga zdemontowania zderzaka, co nie jest wielkim problemem. Najwygodniej wcześniej zdemontować nadkola. Wtedy demontaż zderzaka jest o wiele prostszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group