Antena samochodowa od radia? Jak wymienić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Car Audio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Playmaker

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Leszno
Posiadane auto: Fiat Ducato 2,3 JTD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 02 Sie 2011, 21:58    Temat postu: Antena samochodowa od radia? Jak wymienić? Odpowiedz z cytatem

Witam, tak jak w temacie...
Nigdy nie mialem doczynienia z wymiana zwyklej anteny samochodowej, ale wlasnie przez przypadek mi sie złamała i kupiłem nowa.
Tylko nie do konca wiem jak ją wymienic, bo nie wiem jak ją odkrecić.
Czy śrubka jest w kabinie kierowcy? Jeśli tak, to bede mial spory problem bo mam w kabinie nad głową dodatkowa połke...

Prosze o porady jak sie wymienia zwykła antene...
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

PS. Kupiłem taka wlasnie antene - mam nadzieje ze bedzie dobra Smile
http://allegro.pl/antena-dachowa-fiat-regulowany-kat-opole-i1734851474.html[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
merrykid

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 89
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnyśląsk
Posiadane auto: Fiat ducato 2,8 jtd 2002r
Piwa: 1/7
PostWysłany: Sro 03 Sie 2011, 18:23    Temat postu: Re: Antena samochodowa od radia? Jak wymienić? Odpowiedz z cytatem

Hmmm też miałem ten sam problem,rozwiązałem go w ten sposób iż nad półką mam kawałek dykty w dachu który zasłaniał śrubę z anteny.Musiałem wyciąć kawałek i wtedy miałem dojście do śrubki.po wszystkim zalepiłem następnym kawałkiem dykty silikonem i po robocie.Ciężko było wycinać ale dałem rade pozdrawiam!!
_________________
Pozdro dla ziomali
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Sro 03 Sie 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątki (tematy) należy zakładać w odpowiednich dla nich działach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marek.dino5

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 391
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorze
Posiadane auto: SCENIC 1,9 DTI 2000r/DUCATO 2,3MJ II 2011r.
Piwa: 33/38
PostWysłany: Sro 03 Sie 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co się męczyć z wicinaniem wystarczy odkręcić kilka wkrętów z górnej półki i ściągnąć ją masz wtedy idealne dojście do anteny.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Car Audio Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group