Ducato 2 Typ 230 - spalanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tycek

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdansk
Posiadane auto: Ducato 230
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 09:46    Temat postu: Ducato 2 Typ 230 - spalanie Odpowiedz z cytatem

Witam

Panowie,czy to mozliwe,ze moj Dukacz (camper) zechlal mi ponad
17 L/100 KM ? no licze i obliczam i nie wieze.....kupilem go tydzien temu i zrobilem nim mala wycieczke 800 KM.

Fakt , ze smigalem po autostradach ponad 100 KM a jedzie do 120 KM - slaszalem,ze campery maja blokade - czy to prawda-nie wiem...

poz

Tycek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
erikson

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): wawa
Posiadane auto: Master I 88r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o blokadzie nic nie slyszalem,ja mam 2.5tdi przerobionego na kampera (tylko wnetrze ) i mi pali 8-8.5 do 100km/h,120 dla niego to pikuś. Kolega ma kampera z nadbudówka typu alkowa i jemu pali juz 12 ,mysle e jak twoj tyle pali to jest cos nie tak,moze turbo masz juz słabe lub cos z pompa wtryskowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
erikson

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): wawa
Posiadane auto: Master I 88r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu masz strone pokazujaca wyliczenia ze spalanie http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/16-Fiat/141-Ducato.html?fueltype=1&constyear_s=1995&constyear_e=2002&minkm=&powerunit=2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group