Problem z grzaniem świec żarowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romanpp

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Przemyśl
Posiadane auto: fiat ducato 1,9 tdi 1995
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 25 Kwi 2011, 15:53    Temat postu: Problem z grzaniem świec żarowych Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu nie zapala się kontrolka świec żarowych w ducato 1,9 td 1995 r. Wymieniłem przekaźnik (zamiast B047 zamiennik 541) ale objawy bardzo często wracają. Słychać próbę włączania przekaźnika - cykanie i po jakimś czasie - po wielokrotnym przekręcaniu kluczykiem lub ruszaniem różnych przewodów zapala się wreszcie kontrolka grzania świec żarowych. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu usterki.
Pozdrawiam. Roman.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
romanpp

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Przemyśl
Posiadane auto: fiat ducato 1,9 tdi 1995
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 11 Maj 2011, 12:52    Temat postu: Re: Problem z grzaniem świec żarowych Odpowiedz z cytatem

romanpp napisał:
Witam. Od pewnego czasu nie zapala się kontrolka świec żarowych w ducato 1,9 td 1995 r. Wymieniłem przekaźnik (zamiast B047 zamiennik 541) ale objawy bardzo często wracają. Słychać próbę włączania przekaźnika - cykanie i po jakimś czasie - po wielokrotnym przekręcaniu kluczykiem lub ruszaniem różnych przewodów zapala się wreszcie kontrolka grzania świec żarowych. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu usterki.
Pozdrawiam. Roman.

Problem już rozwiązany. Byłem w zeszłym tygodniu we Włoszech i kupiłem oryginalny przekaźnik i problem z grzaniem świec ustąpił. Pozdrawiam. Roman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group