korektor siły hamowania problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martm

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 18 Lis 2007, 19:00    Temat postu: korektor siły hamowania problem Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich, mam problem z ta częścią
posiadam renault thalię diesel 1,5 dci z 2004 roku
niedawno zaobserwowałem brak reakcji na hamowanie tylniego prawego koła, lewe natomiast reaguje bardzo słabo
część oryginalna kosztuje około 1800zł (w autoryzowanym salonie)

czy ktoś z Was orientuje się, czy istnieje możliwość regeneracji tej części tudzież kupienia zamiennika ?

z góry dziękuję za odpowiedzi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
elektromechanik

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 106
Skąd jesteś (miejscowość/region): okolice MŁAWY
Posiadane auto: renault espace2 -2,2LPG 95r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 18 Lis 2007, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłbym taki pewien że to korektor hamowania. Ale gdyby nawet to moim zdaniem może być zatarty tłoczek. Ktoś mający trochę pojęcia o hamulcach powinien sobie bez trudu poradzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
triku88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 5


Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 22 Lis 2007, 18:10    Temat postu: tylny hamulec Odpowiedz z cytatem

witam, mialem to smao w swojej thalii przez okolo rok. zaciagalem reczny na maxa i prawie nic nie hamowal. okazalo sie ze tylny prawy hamulec byl zapieczony, a pokrywa bembna peknieta lekko. wymiana bembna, klockow i naciagniecie linki zalatwilo problem. kola blokuja sie bez problemow nawe w aucie obciazonym w czasie jazdy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
darkus77

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź

Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Cze 2008, 21:34    Temat postu: Korektor siły hamowania Odpowiedz z cytatem

Thalia 1,4 8v też musiałem wymienić korektor siły hamowania, objawiało się u mnie tym że w bardzo szybkim tempie uciekał płyn hamulcowy, około 30 cm przed tylnym lewym kołem, ale kół mi nie blokowało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group