nie świecą dwa pokętła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
punciopyr...

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: grande punto 1,2 2008,
Piwa: 0/4
PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 20:00    Temat postu: nie świecą dwa pokętła Odpowiedz z cytatem

mam problem , błachy ale jest chodzi o to że nie swiecą dwa pokrętła od zamykania powietrza i ustawienia kierunku nawiewu.Nie wiem czy w ogóle świecą bo kupowałem auto w dzień a jak włączyłem światła po zmroku to nie świeciły . Pokrętła temperatury i szybkości dmuchawy świecą jak jasny gwint a tamte NIE może ktoś wie o co chodzi?Chodzi o Fiata Panda 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
brzozowski886

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2258
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zelów
Posiadane auto: RENAULT THALIA 1.5 DCI 65 KM 2002 r., MITSUBISHI GALANT 2.0 TD 90 KM 1999 r. klima
Piwa: 171/118
PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spaliły się tylko żarówki.
_________________
_____________________
.: Pozdrawiam Mateusz :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
free10

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 607
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mysłowice
Posiadane auto: Daewoo tico 97r/było cc900 i uno
Piwa: 57/8
PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyciągnąć pokrętło i wymienić żarówkę
_________________
POSTAW PIWO ZA POMOC!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
punciopyr...

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: grande punto 1,2 2008,
Piwa: 0/4
PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 12:11    Temat postu: zrobione Odpowiedz z cytatem

zrobiłem jak piszecie,wyjąłem pokretło zmieniłem żarówkę i świeci...no luksus po prostu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group