Podłaczenie telefonu do MFD2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
was11

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 19

Posiadane auto: Touran 2.0 TDi 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 27 Sty 2008, 12:48    Temat postu: Podłaczenie telefonu do MFD2 Odpowiedz z cytatem

Posiadam zamontowaną w samochodzie navi MFD2 oraz sterowanie radiem i CD z kierownicy mulrifunkcyjnej.Fajna rzecz,tylko niestety nie ma (chyba)instalacji telefonicznej.Na kierownicy są przyciski do telefonu.Po nacisnięciu przycisku TEL na MFD2 pokazuje się komunikat CALL NOT REDY .Mam pytanie ,może ktoś wie jaki zestaw i jak można podłączyć pod MFD2 z możliwością odbioru rozmów za pomocą przcisków kierownicy multifunkcyjej.
Pozdawiam W
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ewitom

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: VW Touran 2.0tdi 2005r. 140Ps
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 26 Maj 2008, 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja mam zestaw Siemens HKC-700 Basic .Jest tylko mały problem siemens wypadł z rynku telefonów pozostał rynek wtórny, są to stare telefony Sad konstrukcyjnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group