Kasowanie kontrolki heck engine

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astin111

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków

Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 25 Wrz 2007, 21:09    Temat postu: Kasowanie kontrolki heck engine Odpowiedz z cytatem

Zaświeciła sie mi kontrolka heck i okazało sie w stacji diagnostycznej że to związane z katalizatorem ale powiedziano mi że wszystko w pożądku i skasowano mi ją. Teraz po trzech miesiącach znowu się zaświeciła. Nie mam zamiaru za skasowanie jej ponownie płacić 120 zł. Wie może ktoś jak można sobie to samemu skasować??????czy wogóle da sie to samemu skasować??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
chudy_fabia

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): spalding uk
Posiadane auto: skoda fabia 1.9sdi 2000r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 30 Gru 2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety musisz miec kompa z osprzetem i oprogramowaniem a to jest cholernie drogie wiec zostaje ci serwis ale w niekturych warsztatach moga Ci to zrobic taniej!!pozdro!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
eaglemarcin

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 947
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź

Piwa: 33/0
PostWysłany: Czw 10 Sty 2008, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisał chudy_fabia
Samemu bez komputera i odpowiedniego oprogramowania nie da sie skasować kodów błędów ze sterownika. Szkoda że nie jestes z łodzi na ul. Przybyszewskiego 199/205 jest firma która dla swoich klientów posiadających Skode kasuje kody gratis (nic nie trzeba kupować) wystarczy przyjechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
september12

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Błonie woj. Mazowieckie
Posiadane auto: Skoda Fabia 1.4 MPI 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jeden mechanik z Serwisu zdradził jak się kasuje inspekcje ale nie wiem czy to w tym przypadku będzie działać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group