problem z oswietleniem wewnetrznym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TRANSPORT-ER

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): z miasta
Posiadane auto: sprinter 316CDI ducato 3.0 POWER
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 10 Lis 2010, 22:33    Temat postu: problem z oswietleniem wewnetrznym Odpowiedz z cytatem

witam! wiem ze tan temat juz byl ale nikt nic nie poradzil na ten problem. a wiec zniknelo mi oswietlenie kabiny i paki, spalil sie bezpiecznik a po jego wymianie nadal nie swieci.
_________________
SA KIEROWCY I UZYTKOWNICY DROG!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
raflesz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jelenia Góra
Posiadane auto: fiat seicento 1,1 van
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może czujniki w drzwiach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dasiu34

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląskie
Posiadane auto: dukato 2013 3.0 180K PLANDEKA
Piwa: 0/3
PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem to samo w dukato pod prawym schodkiem od pasażera jest kostka mi sie cała zjarała wszystkie kable zrobiły sie w jeden wyciołem kostke na nowo połaczyłem i wszedzie światło jest musisz cały schodek rozebrac tydzień do tego dochodziłem
_________________
Pkt 22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kefan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): D.G.
Posiadane auto: Fiat Ducato 100 multijet 2,2 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 00:09    Temat postu: Brak oświetlenia wewnętrznego w kabinie i na pace Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam podobny problem... Ducato 2008r 100 multijet.
chciałem podpiąć listwę led (90cm) do oryginalnego oświetlenia na pace (podpinałem pod blaszki w których jest żarówka) nagle krótka zwara i przestało świecić oświetlenie na pace i w kabinie. Bezpiecznik się nie spalił (przejrzałem całą skrzynkę w desce), zerknąłem również pod prawy schodek, kostka jest ok, odłączyłem akumulator na 10 min myśląc, że body odciął zasilanie z powodu za dużego poboru ale niestety to nie dało żadnego rezultatu. Nie mam pomysłu co dalej zrobić...
_________________
Bo ja lubię zapier..... :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group