Jaki samochód wybrac??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raba91

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Malopolska
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Wrz 2010, 18:17    Temat postu: Jaki samochód wybrac?? Odpowiedz z cytatem

Poszukuje jakiegoś samochodu do ok 5-6tys. Zastanawiam sie nad Roverem 214 a meganka cupe 1.6. Mogli byście mi pomoc w wybraniu?? Jeżeli macie jakieś propozycje to jestem na nie otwarty.
Szukam jakiegoś samochodu z gazem klima moc ok 90 koni elektryka i przebiegiem mniejszym od 200tys
Jeżeli można prosić to doradźcie:)
Z góry wielkie dzieki
POZDRAWIAM:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wasyljordan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mielec
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, prosze o pomoc w kupnie samochodu, to bedzie moje pierwsze autko, na ten szczytny cel chce wydac 10 tyś złotych, tylko nie wiem co w miare porzadnego moge kupic w tych pieniadzach, mysle tylko o modelu sedan/limuzyna, na poczatku bylem napalony na audi 80 b4 ale slyszalem kilka niepochlebnych opinii i mi troszke rura zmiekła, teraz sie tak zastanawiam, moze opel vectra albo omega, chcialbym tez jesli ktos wie coz to za model audi 100 i czy to dobre auto bo cos malo o nim slyszalem, na audi a4 albo volkswagen passat b5 to pewnie troche małe pieniadze i kupilbym jakiegos złoma, ludzie mowia honda civic ale jakos mi sie sylwetka tego sedanowego wydania nie podoba, napiszcie co polecacie, z góry dziekuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group