KUPNO A 170 cdi potrzebna pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
infor7

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 21


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 11 Lip 2010, 15:19    Temat postu: KUPNO A 170 cdi potrzebna pomoc Odpowiedz z cytatem

mam na oku A170 Classic od w miarę uczciwego handlarza, silnik 95KM diesel, wersja raczej podstawowa chyba, manual klima i podgrzewane siedzenia.
*Moje pytanie na co patrzeć w tym aucie - ciągnie równo od początku do końca, nie kopci, ma książke serwisową, wlany dobry olej w niemczech, ogólnie zadbany. warto się w takiego merca pakować ? przebieg 170tys. z książką.

proszę o radę

cena 21tys.
Czy one miały plastikowe nadkola i klapę? bo jak się stuka to ewidentnie tworzywo...

szukałem czegoś typu corsa C.. ale wiadomo że za dobry stan trzeba dać ok 17 tys a tu merc za 21 a jaka klasa....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Darek1965

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 122

Posiadane auto: Mercedes A-klasa 1,7CDI 1999
Piwa: 2/3
PostWysłany: Nie 11 Lip 2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

model a 170 95km to najlepszy jaki wychodził,jaki rocznik bo 21 tys to mysle ze co najmiej 02,no i jak to sie mówi jest gwiazda jest jazda... Laughing
_________________
Alu Felga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
infor7

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 21


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 11 Lip 2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rocznik grudzień 2003. obecnie mam bmw e46 320d z którym mam wieczne problemy, boje się że z Mercem koszty ew. napraw typu przepływomierz i każde podpięcie pod kompa to spore koszta. No i to szytwne zawieszenie- raczej na na nasze drogi....

Dlatego myślę czy nie lepiej szukać Corsy zadbanej z dieslem w cenie ok 18tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Darek1965

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 122

Posiadane auto: Mercedes A-klasa 1,7CDI 1999
Piwa: 2/3
PostWysłany: Nie 11 Lip 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 170 cdi i jestem zadowolony,kupiony tez od handlarza,sprowadzone z niemiec auto z realnym przebiegiem,przez dwa lata to tylko ojej i filtry wymieniłem,auto stoi pod chmurka i nawet po tygodniowym postoju zima pali bez problemu.to twoja kasa i decyzja tez nalezy do Ciebie.poczytaj,jeszcze na forum i zdecydujesz. Very Happy
_________________
Alu Felga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group