Zakup Merca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stasiu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Nubira
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 18:17    Temat postu: Zakup Merca Odpowiedz z cytatem

Hejka mimo że zarejestrowałem sie 4 lata temu jakoś nawet o tym zapomniałem (kupiłem wtedy nubirę i niezdążyłem nic już napisać).A więc tak mam kupca na nubirę i mozliwość dobrania małej pozyczki i mam zamiar kupić "jakiegoś " merca do 6 - 7 tyś zł co polecacie rodzina 2 + chłopcy 7 i 12 lat ostatnio zniechęciłem się totalnie do gazu mimo że jeździłem i polonezem i nubirką na tym paliwie łącznie 10 lat ale go nie skreślam całkowiecie Twisted Evil nie zależy mi na pałeże pod maską Laughing już wiek nie ten Wink ale zależało by mi na klimie Cool choć z tą jest problem w tej cenie jaką mogę wydać na merca przeważnie brak klimy zastanawiam się cały czas nad Omegą ale jakoś ciągnie mnie też do merca .Proszę o jakieś sugestie w tym kierunku co mógł bym kupić żeby było ekonomiczne i nie za drogie w utrzymaniu ,czy to jest w ogóle mozliwe w tak starych samochodach
_________________
staś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_20

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 13039

Posiadane auto: Scenic 1,5 dCi 2005 101 KM
Piwa: 836/1024
PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 22:44    Temat postu: Re: Zakup Merca Odpowiedz z cytatem

kup scenika w dizlu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
stasiu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Nubira
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 16:23    Temat postu: Re: Zakup Merca Odpowiedz z cytatem

mrarek napisał:
kup scenika w dizlu

zadnych francuzów za 7 tyś - to samobuja mam koreańczyka starego i już wystarczy
_________________
staś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_20

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 13039

Posiadane auto: Scenic 1,5 dCi 2005 101 KM
Piwa: 836/1024
PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 23:01    Temat postu: Re: Zakup Merca Odpowiedz z cytatem

nie wiemy, co masz - profil masz PUSTY!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
stasiu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Nubira
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Cze 2010, 17:45    Temat postu: Re: Zakup Merca Odpowiedz z cytatem

mrarek napisał:
nie wiemy, co masz - profil masz PUSTY!!

ale w pierwszym poście piszę że mam kupca na nubirę Wink Pozdrawiam Very Happy
_________________
staś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 22 Cze 2010, 17:45    Temat postu: reklama

Powrót do góry
archive_25

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 3887

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
PostWysłany: Wto 22 Cze 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasiu:
nie cytujemy posta, jeśli odpowiadamy na niego tuż pod nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
stasiu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Nubira
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy nikt z użytkowników mercedesów nic mi nie doradzi Sad
_________________
staś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group