VIN

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tom 333

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): pomorskie
Posiadane auto: ford
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 19:17    Temat postu: VIN Odpowiedz z cytatem

Witam, może ktoś pomoże , chciałbym kupic MAZDE PREMACY w dieslu , nr. vin tego auta to jmzcp19r221311165 proszę o jakiekolwiek wiadomości na temat tego auta ( przebieg , naprawy , usterki itp . ) cokolwiek . Dziękuję .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_25

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 3887

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.autobaza.pl - niewiele tam znajdziesz, ale zawsze to coś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
vtreb

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Sty 2024
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość/region): LA
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Sty 2024, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie istotne jest być na bieżąco z wszelkimi detalami dotyczącymi mojego samochodu. Dlatego zawsze sprawdzam numer VIN za pośrednictwem strony https://autohistory.online/pl, którą polecił mi mój przyjaciel. Tutaj mogę przeprowadzić jakościową weryfikację całkowicie za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group