pomożecie w wyborze?=

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksendo

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 15


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 20:34    Temat postu: pomożecie w wyborze?= Odpowiedz z cytatem

Witam.Chce kupić okulara kombi z rocznika 2000-2002(zależy od stanu) i zastanawiam się nad silnikiem.Mianowicie z jakim motorem kupić bo jak wczytuję się na forum to z każdym się coś dzieje.Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
paulo77

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzyna,do tego dobra sekwencja,PRINS BRC,silniki diesla CDI to jedna wielka niepewna,lub bedzie sie sprawowal,lub bedziesz mial wydatki.juz niebede wspominal o swoim smietniku ktorego mialem,320CDI,maly przebieg/ca.200tkm/a problemow jak ze stara taksowka 124 przy przebiegu 800tkm...pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
martins84

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 95
Skąd jesteś (miejscowość/region): woj. lubuskie
Posiadane auto: S 320 CDI W220 / VW T4 2.5 TDI
Piwa: 4/1
PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej miałem E 220 CDI 2001r. Kupiłem go jak miał przejechane 50 tys. km i zrobiłem nim 200 tys. km. Nigdy nie miałem z nim problemów, poza wymianą części eksploatacyjnych ani razu nie dokonywałem w nim żadnych napraw. Tak więc tyle mogę powiedzieć o mojej współpracy z tym modelem. Odradzam silnik 200 CDI gdyż jest za słaby do tej masy auta.

PZDR
_________________
Mercedes-Benz...bo napęd przedni jest dla dziewczynek!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Zupan

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świnoujście
Posiadane auto: Mercedes E W 211 280 CDI
Piwa: 2/1
PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

miałem W210 220CDI rocznik 1999 już po lifcie, avantgard. Kupiłem przy przebiegu 220 tys. km., przejechałem nim prawie 80 tyś. bez najmniejszych problemów. Z powazniejszych rzeczy wymieniłem intercoler (koszt nie całe 1tys. zł. orginał) no i elementy zawieszenia, szczególnie łączniki stabilizatora (koszt 40 zł.). Sprzedałem go prawie przy przebiegu 300 tys. Po pół roku zadzwonił do mnie właściciel któremu sprzedałem i był b. zadowolony. Zwróc uwagę na korozje !!!

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
FiFi_Boss

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie/kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: CLK200 (136HP) W208 2000r.
Piwa: 44/4
PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej przystawał na benz. 320 i władować dobrą sekwencję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 19 Kwi 2010, 16:10    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group