volvo 440 poszukuje ksiazke

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k.o.w.a.l

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): sosnowiec
Posiadane auto: tak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 16:18    Temat postu: volvo 440 poszukuje ksiazke Odpowiedz z cytatem

Witam! Potrzebuje kupić książkę do volvo 440 w języku polskim ponieważ chciałem sobie sam wymienić zawieszenie ale bez książki która mi w 70% ułatwi a robotę nie chce się tego chwytać a poza ty nie wiem co kupić natomiast jak zdejmę zawieszenie to nie będę miał jak jechać po część której nie mi za braknie Smile)) pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
valdi0707

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czechowice-Dziedzice
Posiadane auto: Opel Astra G 1.8 16V(X18XE1) Sportive '98
Piwa: 13/0
PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej książki nie ma. Po prostu.
Jest Haynes w języku angielskim, ale kosztuje 120zł
Service Handbuch w j niemieckim
Reveue Technique volvo 440 po francusku
Gdybyś potrzebował grzebać w silniku to byłby mniejszy problem bo w 4setkach jest silnik z renault 19, a dla tego auta jest po polsku z wyd. WKŁ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group