nierówne obroty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateo0411

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): olkusz
Posiadane auto: fiat ducato 2,2 2006
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 01 Lis 2009, 20:36    Temat postu: nierówne obroty Odpowiedz z cytatem

witam. posiadam fiata ducato z silnikiem 2.2 rok 2006 (nowy model) po odpaleniu silnik faluje na wolnych obrotach. komputer nic nie pokazuje .rozmawiałem z kilkoma posiadaczami fiatów i mówią ze to normalne ale wydaje mi się ze coś jest nie tak.wymienione filtry ,paliwo tankuje na dobrych stacjach co to może być?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DARKOWO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: doblo 1,9 malibu , ducato 3,0 power . ducato 2,8 jtd
Piwa: 7/5
PostWysłany: Nie 01 Lis 2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ma być .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
otoexpert

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): ŚWIDNICA

Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 10:22    Temat postu: nierówne obroty Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie uszkodzony regulator na pompie, zapewne ciśnienie na układzie pokazuje w granicach 850 - 950 , podepnij się pod złącze i sprawdź ciśnienia, jeśli tak jest, że ciśnienie jest za wysokie , kup regulator - koszt ok 400zł (oczywiście tylko nowy) + konieczne należy zrobić przyuczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
JasnePełne

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytom
Posiadane auto: Fiat,Siena,HL,1.2,8V,1999. Peugeot Boxer 2008 2.2HDI 120KM 6-biegów
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 06 Lut 2013, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego, ja mam Boxera z tym samym silnikiem i też mam falujące obroty na zimnym. Jeśli wskazówka obrotomierza nie faluje to masz padnięty zawór EGR który na zimnym świruje a na ciepłym się stabilizuje i nie ma falowania.Podpytałem w serwisie Cool . Latam już tak od roku i można z tym żyć chyba że kasa nie swędzi Twisted Evil .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group