centralka lpg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robertosan

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślenice
Posiadane auto: cinquecento704ccm3 b/gaz 1995
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 10:02    Temat postu: centralka lpg Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie gdzie mogę kupic centralkę do lpg BRC T-100 na allegro niestety nie mają. Jeszcze jedno pytanie- zbiornik do gazu mam w miejscu koła zapasowego-czy powinien być przy nim jakiś wskażnik ilości gazu w butli? mam w środku butli taki okrągły dekiel plastikowy przekręcony do zbiornika dwiema plastikowymi śrubkami i nie wiem czy mogę go odkręcic i tam szukać wskażnika czy jak nie ma go na wierzchu to nie będzie go wcale?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
michal476

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 193
Skąd jesteś (miejscowość/region): polska
Posiadane auto: 308 hdi 1.6
Piwa: 3/0
PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz go odkrecic i tam jest wskaznik..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jocker00

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 108

Posiadane auto: Fiat Uno Fire 1.0
Piwa: 2/0
PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie zawsze jest wskaźnik na butli. Może być tylko "magnes" z kabelkiem który wysyła impuls do wskaźnika gazu na przełączniku w kabinie Wink
Spokojnie możesz to odkręcić, masz tam pod spodem elektrozawór i zawór ręczny do zakręcania butli np. po kolizji Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Robertosan

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślenice
Posiadane auto: cinquecento704ccm3 b/gaz 1995
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.K.-wszystko wiem, a mam jeszcze jeden problem z elektrozaworem bęzynowym, który nie chce mi się włączać-czy problem może tkwic w centralce?-chociaż jeżdze na gazie dioda się nie świeci, a jak przełącze na benzynę,która i tak nie dochodzi do gażnika to zaświeca mi się czerwona dioda od benzyny, ale elektrozawór nie przełącza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jocker00

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 108

Posiadane auto: Fiat Uno Fire 1.0
Piwa: 2/0
PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj
To sprawdź elektrozawór, może padł (np.cewka) i sprawdź czy dostaje napięcie jak przełączysz na benzynę. Wina nie koniecznie musi być centralki Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 20 Lut 2009, 23:56    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group