silniczek krokowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rutkowski75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świerklaniec
Posiadane auto: Renault Thalia 1.4 16v 98KM 2002
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 08 Lut 2009, 22:09    Temat postu: silniczek krokowy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników Thalii
Po wyczyszczeniu silniczka krokowego objawy o których pisałem ustąpiły tzn świecące kontrolki wody oleju i serv już się nie zapalają ale czytałem wcześniej na którymś poście o dziwnym szarpaniu silnika szczególnie na 3 i 4 biegu czy pomoże wymiana filtra paliwa czy przyczyna może leżeć gdzieś indziej. Czy komuś pomogła ta "operacja"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive

Gość







PostWysłany: Nie 08 Lut 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
Powrót do góry
arturkol

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Renault Thalia alize 2004 1,4, Citroen ZX 1,4 i 1995
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 09 Lut 2009, 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiana filtra z pewnością nie zaszkodzi, zresztą filtry trzeba wymieniać co pewien okres niezależnie od stanu samochodu. A czy to pomoże w opisanym przypadku? Nie sądzę ale jak ktoś dawno filtra nie wymieniał to jest to wskazane.
Nie wiem też co ma silnik krokowy do kontrolki wody? przypuszczam że wcześniej jakieś kable nie kontaktowały i poruszyłeś nimi tak że teraz przewodzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group