inst gazowa do gaźnikowego jak powinno byc?jakiś schemat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marioka

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 7

Posiadane auto: OPEL KADETT 1.3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 19 Lis 2008, 15:18    Temat postu: inst gazowa do gaźnikowego jak powinno byc?jakiś schemat Odpowiedz z cytatem

witam mam problem z działaniem auta na benzynie i gazie.jak powinno być elektrozawór miedzy pomką paliwa a gaźnikiem,jak wężyk idzie od baku na pomkę bo są dwa jeden o mniejszej średnicy...a co najlepsze nie odpala ani na gazie ani na benzynie....+10 stopni i tak jaby wcale gazu nie dostawał reduktor coś pyka to powinno działać .....ale mam sposób leje gorąco wodo po zaworach i przy kreceniu rozrusznikiem coś stuknie i odpala na gazie a po przerzuceniu ,na benzynie ...ale jaja,ja sobie poradze ale wytłumaczyć to kobiecie !dzieki za sugestie...na forach nic nie moge znaleść...pozdro....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
xflash

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 21

Posiadane auto: Opel astra f 1.6 8V X16SZR 96r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 05 Lut 2009, 02:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
Moze juz nieaktualne ale napisze co wiem...
-A wezyk z pompki paliwa idzie prosto do gaznika czy do takiego malego plastikowego zbiorniczka(koloru zoltego lub czarnego) przy gazniku??
-jezeli do zbiorniczka, to elektrozawor benzyny powinien byc miedzy tym zbiorniczkiem (on sluzy do kierowania odplywem zbednej ilosci benzyny do baku) a gaznikiem.
Elektrozawor gazu trzeba co jakis czas rozbierac bo na jego czesciach wewnatrz robi sie nalot ktory blokuje ruch tego "tłoczka" i zawor moze sie nie otwierac prawidlowo. pozdrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group