Samochód do MAX 14,15 tys. Jakie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateusz8730

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Astra
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 02 Wrz 2019, 23:26    Temat postu: Samochód do MAX 14,15 tys. Jakie ? Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam do Was pytanie bo zastanawiam się nad autem do MAX 14, 15 tyś. Co byście polecali ?

Autem głównie będę jeździł po mieście i na dojazdy do pracy.. Czasem na jakieś dalsze trasy
Zależy mi na benzynie ponieważ będę chciał założyć gaz lub jak samochód już będzie dobrze zagazowany to również auto już z gazem Smile

No i oczywiście sekcja eksploatacja ,żeby nie była zbyt droga Smile w miarę tanie części Smile
nie dużo palił.

Samochodu jakiego poszukuję to hatchback lub sedan. Spokojnego auta choć czasem ,żeby można było nim trochę przycisnąć Very Happy

Zastanawiałem się nad:

Astra H (Hatchback)

Audi a3 8p

Golf 5

Skoda Octavia - choć nie wiem czy znajdę jakąś dobrą do tej kwoty

Co sądzicie o tych autach są godne uwagi ?

Może Wy macie jakieś propozycje ? Bardzo Was proszę o pomoc ponieważ nie zbyt znam się na samochodach... Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kazińsky

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdynia
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrę h zdecydowanie odradzam, mam i zawiodłem się trochę, co do innych sie nie wypowiadam bo nie jeździłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mateusz8730

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Astra
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote:fdea41e920="kazińsky"]astrę h zdecydowanie odradzam, mam i zawiodłem się trochę, co do innych sie nie wypowiadam bo nie jeździłem


a czemu się zawiodłeś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group