Zerwana linka klamki drzwi przednich (kierowcy)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benek54

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pionki
Posiadane auto: Vito 110D 2.3 1998r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 11 Lip 2015, 05:27    Temat postu: Zerwana linka klamki drzwi przednich (kierowcy) Odpowiedz z cytatem

Wewnętrzna klamka drzwi kierowcy przestała działać.Nie można otworzyć drzwi.
Z zewnątrz wszystko działa. Zdjąłem więc tapicerkę i w ręku została mi zerwana linka.Linkę z pancerzem już zamówiłem i teraz podstawowe pytanie.
Jak ją ponownie zamontować w zamku?
Po zdjęciu tapicerki nie widać zamka.Jest zasłonięty dość grubą blachą (osłoną) na całych drzwiach.
Czy wystarczy ją zdemontować aby znaleźć miejsce zakotwiczenia linki w zamku (w klamce wewnętrznej wiem jak ją założyć) czy muszę wymontować cały zamek?Jeśli tak to jak to zrobić by nie odkręcać niepotrzebnych śrub czy elementów?
Jeśli to coś pomoże to mogę wrzucić fotki tych miejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
stefsarm

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Leszno
Posiadane auto: Mercedes W638 v230 2.3TD 1996
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Kwi 2019, 06:17    Temat postu: Linka klamki kierwcy(od środka) Odpowiedz z cytatem

Temat był poruszany 4 lata temu, ale napiszę bo może akurat komuś się to kiedyś przyda.

1. Ściągamy tapicerkę od środka, wypinamy linkę od strony klamki.
2. Ściągamy klamkę zewnętrzną i mamy swobodny dostęp mechanizmu gdzie należy zamontować nową linkę.

Pozdrawiam forumowiczów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group