Problem z obrotami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rutkowski75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świerklaniec
Posiadane auto: Renault Thalia 1.4 16v 98KM 2002
Piwa: 1/0
PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 20:25    Temat postu: Problem z obrotami Odpowiedz z cytatem

Witam kupiłem niedawno Thalię 1.4 16v 98KM z 2002r.
Mam z nią mały problem otóż zdarza mi się że gdy dojeżdżam do skrzyżowania i wciskam sprzęgło obroty spadają do zera i zaraz wskakują na "swoje miejsce" po tym niekontrolowanym spadku obrotów zapalają się lampki silnika temp. wody i SERV a po chwili wszystko gaśnie i jest ok.
Wyczyściłem świece sprawdziłem cewki i silnik krokowy zastanawiam się nad podpięciem go do komputera chyba że ktoś ma jakieś sugestie co to może być???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
arturkol

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Renault Thalia alize 2004 1,4, Citroen ZX 1,4 i 1995
Piwa: 1/0
PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo, okazało się że silnik krokowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rutkowski75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świerklaniec
Posiadane auto: Renault Thalia 1.4 16v 98KM 2002
Piwa: 1/0
PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi drogi kolego czy wystarczyło że wyczyściłeś go czy potrzebna jest wymiana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive

Gość







PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
Powrót do góry
arturkol

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 112
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Renault Thalia alize 2004 1,4, Citroen ZX 1,4 i 1995
Piwa: 1/0
PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co możesz wyczyścić w silniczku krokowym? Do środka się nie dostaniesz. Ale ja nie twierdzę że z pewnością masz go zepsutego, stwierdzam jedynie że miałem takie same objawy. Jeszcze jedno dodam że jak było zimno to przy zapalaniu konieczne było dodanie nieco gazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 29 Sty 2009, 18:06    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Vargas

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): CWA
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli byś podpioł do kompa to wyszo by to wszystko na tacy. A ile takia sama diagnostyka kosztuje w serwisie? oczywiście bez naprawy.

Ostatnio zmieniony przez Vargas dnia Czw 29 Sty 2009, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group