problem z kontrolką ABS i ESP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
01arti4

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: vw transporter t5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 22:18    Temat postu: problem z kontrolką ABS i ESP Odpowiedz z cytatem

witam pacjent VW TRANSPORTER T5 świeci się ciągle kontrolka ABS ESP po podłączeniu do VAGa pokazuje błąd czujnika ABS lewego przedniego koła wymieniłem końcówki kabli wtyczki zmierzyłem napięcie na przewodzie rezystancje czujnika
porównując z prawym kołem jest niewielka różnica w omach nie wiem czy to ma znaczenie po skasowaniu błędu przejadę kilkanaście metrów wszystko gaśnie po czym znowu zapala ABS i ESP pomóżcie bo bolą mnie już plecy od leżenia pod nim
i wyczerpały mi się pomysły może ktoś zna poprawne parametry czujnika ABS z góry dziękuje za wszelkie sugestie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group