Brak mocy od czasu do czasu na trasie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gradol

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubsko/Lubuskie
Posiadane auto: Volkswagen T5 2,5TDI,2003
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 14 Mar 2016, 19:38    Temat postu: Brak mocy od czasu do czasu na trasie Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem nowym użytkownikiem tak więc chciałbym sie przywitać ze wszystkimi użytkownikami:) A Problem u mnie jest następujący. Jestem posiadaczem VwT5 2,5tdi 131konnym z 2003roku. Od czasu do czasu na trasie po przyciśnięciu mocniej gazu pod górkę,albo pod obciążeniem samochód traci moc. Wtedy prędkośc maksymalna to coś w okolicach 80km/h. Wtedy muszę zjechać,wyłączyć silnik,odczekać i później dalej leci jak burza. Zaznaczam,ze to nie wina jakiś blokad,ponieważ nigdy go nie rozpędzam mocniej niż 160km/h. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Proszę o odpowiedźSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mateusz-koronka

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nordrhein-Westfalen
Posiadane auto: Audi A6 3.0 tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 21:21    Temat postu: VW T5 2.5 tdi spadek mocy w czasie jazdy Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie podpinam się pod pytanie kolegi dodam że komputer nic nie pokazuje i turbo jest nowe, przeplywka jest nowa (Bosch), pompowtryski kompletnie zregenerowane brakuje mi już argumentów do tego samochodu... Ktoś spotkał się z czymś takim i to ogarna ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group