przepalające się cewki wtryskiwaczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k_meel

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ustka
Posiadane auto: Altea XL Freetrack 1.6 CR
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 10 Mar 2019, 20:01    Temat postu: przepalające się cewki wtryskiwaczy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jako nowy użytkownik przedstawię się. Do niedawna byłem szczęśliwym posiadaczem Altea XL Freetrack 1.6 CR 2010r. Kilka tygodni temu będąc w trasie seat nagle mocno zwolnił, zamigotała kontrolka świec i silnika. Dalej mogłem jechać już max na 2 biegu. Diagnoza: wtryskiwacze do regeneracji. Zapłaciłem 3000zł, pojeździłem może 200km i ponownie to samo. Mechanik twierdzi, że wykonał pracę ok a problem jest w przepalających się cewkach. Nie umie zdiagnozować na skutek czego tak się dzieje. Pełen nerwów pojechałem do innego warsztatu, tam z kolei wymienili mi jeden wtryskiwacz. Przejechałem niecałe 50km! i ponownie to samo, tym razem inna cewka na wtryskiwaczu. Jestem totalnym laikiem i nie wiem co teraz. Auto stoi a mechanicy za każdym razem naprawiają objawy a nie przyczyny. Proszę o jakieś sugestie. Myślę czy nie jechać do ASO, choć znajmoi odradzają mówiąc, że tylko stracę jeszcze więcej siana. Za każdą sugestię z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group