Problem z radiem Cabasse przedlift - nie włącza się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doman911

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 V6 Initiale Paris 2002r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 13:22    Temat postu: Problem z radiem Cabasse przedlift - nie włącza się Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Posiadam Versalke 3.5 2002r Initialka. Mam problem odkąd ją kupiłem czyli jakieś 3-4 miesiące temu. Chodzi o radio, które się nie włącza. Nie wyskakuje okno do wpisania hasła. Czy te radia padają czy to wina np tunera, o którym mówił sprzedający tzn. że trzeba go aktywować kompem. To mój pierwszy wynalazek, więc łapie jak pelikan Smile
P.S. Nie sprawdzałem czy jest prąd w kablach. Ekran działa - nawigacja też jako tako działa.

Proszę mnie nie zjeżdżać Smile - To mój pierwszy post Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Muerde

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Renault, Vel Satis, 3.0 dci, 2007
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 27 Sty 2019, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być potrzebny kod startowy lub aktywacja po podłączeniu komputera Renault. Może się okazać, że ASO pobiera za to nie duże pieniądze. W ASO Renault robiłem pełna diagnostykę za 180zł. to przypuszczam, że isługa związana z radiem nie powinna być droższa od 100zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group