Podczas jazdy przestał mi pokazywać prędkościomierz i obroto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OFERENT

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Milanówek
Posiadane auto: Renault Trafic
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 20 Sty 2019, 10:07    Temat postu: Podczas jazdy przestał mi pokazywać prędkościomierz i obroto Odpowiedz z cytatem

W Renault Trafic II 2010 rok. silnik diesel 2 litry.dostawczy. W pewnym momencie podczas jazdy przestał mi pokazywać prędkościomierz obrotomierz i zgasł wyświetlacz kilometrów. Co mogło być przyczyną? Po zatrzymaniu pojazdu, wyłączeniu silnika ,przy ponownym uruchomieniu wszystko na chwilę wróciło do normy ,lecz po chwili znowu przestało działać. Po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko zaczęło działać i już się nie psuło. Co może być przyczyną ?
_________________
OFERENT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ZzZz

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: Peugeot 2008
Piwa: 5/1
PostWysłany: Nie 20 Sty 2019, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że zawiesił się komputer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group