Przepływomierz oryginał ? Jakiej firmy ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nowosolanin77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sol. Lubuskie
Posiadane auto: Opel Vivaro 1.9 dti rok 2002 . 101 km
Piwa: 0/2
PostWysłany: Pon 07 Sty 2019, 10:27    Temat postu: Przepływomierz oryginał ? Jakiej firmy ? Odpowiedz z cytatem

Koledzy uzytkuje Vivato 1.9 cdti 101km 2002r kod silnika F9Q U7 . To blizniacze auto Trafica a pytanie moje brzmi jaki był jest montowany fabrycznie przeplywomierz ? Chodzi mi producenta i jakiś model . Mam go raczej do wymiany a czytałem troche to piszą koledzy po forach że kupując takie do 300 zlotych to nie dzialają albo jakieś bledy pokazują. I kończy się to na zakupie orginału tylko zaden z nich nie podał nazwy i modelu. Raz wyczytałem ze to jakiś VDO za 400 raz że to Bosch a inni piszą o Simensie czy to ni to samo co Bosch? . Pada jescze nazwa Continental. Koledzy jak ma takiego trafica jak mie vivaro albo wiedze na ten temat to prosze o jakąś mądrą radę .Z gory dziękuje pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group