VSC/Track Off

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter4510

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Paź 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Vejle
Posiadane auto: Toyota,Avensis,T25,2.0,2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 18:54    Temat postu: VSC/Track Off Odpowiedz z cytatem

Witam .
mam problem z czujnikiem położenia kierownicy,a dokładnie z jego kalibracją.
Pomoże mi ktoś jak to ustrojstwo skalibrować.
Dodam że zostały wymienione wahacze i ustawiona geometria po tym wszystkim zapaliła się kontrolka VCS i Track OFF , podłączyłem kompa (Delfi) pokazało błąd czujnika położenia kierownicy w stosunku do toru jazdy. Nie da się go wykasować.
Co mam zrobić bo nie uśmiecha mi się do tak starego auta dokładać kasy szczególnie że mieszkam w Danii i tu każda wizyta w serwisie to majątek.
Sprawdziłem przed chwilą jaki dokładnie wyświetla błąd C0371-Czujnik stopnia odchyłki od założonej drogi jazdy - sygnał nieprawidłowy.
Co zrobić z tym fantem? Pomoże ktoś?
[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
awos

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 445
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: taczka
Piwa: 24/0
PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 22:00    Temat postu: Vsc Odpowiedz z cytatem

Kierownice trzeba ustawić wprost lub jak byla ustawina kieronica przed wymiana zaprogramować punkt zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piter4510

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Paź 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Vejle
Posiadane auto: Toyota,Avensis,T25,2.0,2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Paź 2018, 11:10    Temat postu: Re: Vsc Odpowiedz z cytatem

awos napisał:
Kierownice trzeba ustawić wprost lub jak byla ustawina kieronica przed wymiana zaprogramować punkt zero

Kierownica jest według mnie na wprost. A możesz mi wysłać instrukcję jak zaprogramować punkt zero o ile jest to możliwe bez wizyty w ASO?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group