Jazz 2003 - koszt naprawy klimatyzacji


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chomik325

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olsztyn
Posiadane auto: Honda Jazz - 2003r / 1.4 DSi
Piwa: 0/4
PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klima manualna. Wydaje mi się, że w nocy jest spokojnie około 5 stopni, a do pracy wyjeżdżam ciut po 7 gdzie ledwie słońce wystaje zza bloków. Wink
Dziś z samego rana znów się kompletnie nie odpaliła i niemal przez całą drogę do pracy (jak się odpalał, to właśnie znów na chwilkę). Zobaczę jak będzie gdy będę wyjeżdżał z pracy, gdzie znów pewnie około 20 stopni będzie.

EDIT:
Poczytałem w instrukcji, to jest włączenie klimatyzacji przy zaleceniach do "Ogrzewania i osuszania powietrza" powyżej 0 stopni na zewnątrz. Także gdyby się miała nie włączać w temperaturze poniżej 4 stopni, to raczej by to tutaj zaznaczyli myślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kedlaw07

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chomik325 napisał:
EDIT:
Poczytałem w instrukcji, to jest włączenie klimatyzacji przy zaleceniach do "Ogrzewania i osuszania powietrza" powyżej 0 stopni na zewnątrz. Także gdyby się miała nie włączać w temperaturze poniżej 4 stopni, to raczej by to tutaj zaznaczyli myślę.
Też mam klimatyzację manualna i załącza się nie zależnie czy mam na dworze -20 stopni, czy +30 stopni.
Muszę jednak zaznaczyć, że co roku robie odgrzybianie klimatyzacji, oraz tzw. "nabijanie klimatyzacji".

Nie chce sie rozpisywac nad procedurą dlatego użyłem tej nazwy.

Natomiast niech koledzy nie dają się nabić w butelkę klimatyzacyjną.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
chomik325

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olsztyn
Posiadane auto: Honda Jazz - 2003r / 1.4 DSi
Piwa: 0/4
PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak chyba temperatura musi mieć jakiś wpływ. Wczoraj, w trakcie dnia, przez ładne 10 minut jazdy na pewno pracowała bez przerwy. Jednak gdy z rana chciałem odpalić - nawet na chwilę się nie załączyła. Za pewne dziś jak niedługo będę wyjeżdżał - nie odpali.

Zacząłem się zastanawiać, że może problem jest prostszy i po prostu gdzieś jakieś kabelki nie stykają. Wiadomo, 15 letnie autko to i gdzieś już mogły się przepalić czy przyrdzewieć. Jednak gdyby tak było, to nie byłoby tych momentów, ze działa non-stop...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group