Awaria elektryki samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xkobux

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 15:56    Temat postu: Awaria elektryki samochodu Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z moim Chryslerem Voyagerem 2002 rocznik, mianowicie nie działa mi zamek centralny, zapalają się same światła wewnątrz auta i gasną, same składają się i rozkładają lusterka. Ma ktoś może pomysł co się dzieje? Gdzie szukać problemu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Woy

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
PostWysłany: Sob 18 Sie 2018, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W/g mojego doświadczenia, jak dziwności w elektryce to zawilgocona skrzynka bezpiecznikowa co w komorze silnika jest. Czasem wystarczy wyciągnąć ją, wysuszyć i włożyć, w moim musiałem kupić używaną . Teraz mam folię na niej, by woda z szyby nie lala po tej skrzynce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Victorrr

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 283
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Dodge G.Caravan, 3,8 V6 2005
Piwa: 17/0
PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po raz kolejny magiczny bezpiecznik IOD
_________________
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group