Kolumna kierownicza.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zyga111

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 14:35    Temat postu: Kolumna kierownicza. Odpowiedz z cytatem

Mam do wymiany kolumne kierowniczą w moim autku
i tu mam pytanie do tych co sa w temacie .
Teraz mam kolumne ze wspomaganiem jednak kolumna bez
wspomagania jest dużo tańsza czy ma ktos założona właśnie taką
bez wspomagania i czy ciężko się kręci?
Bo swego czasu miałem ducato z 1991 bez wspomagania i nie
było tak ciężko tylko nie wiem jak to bedzie w tym z 1995roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
GrekuPL

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: ducato 10 2.8D 2001, ducato 14 2.5D 96
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy jest sens tak magikować...bo okaże się, że będziesz sprzedawać i co ? bez wspomagania a było ? lepiej dołóż kasy i miej wspomaganie...szkoda łap... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
JaCob.mistrz

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 10


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolumnę kolego, czy listwę??
Ze wspomaganiem to jest zawsze tak, że jeżeli masz auto fabrycznie bez wspomagania (cała listwa kierownicza itd.), to mimo ze wspomagania nie ma, to nie jest tragicznie. Jeżeli natomiast masz auto ze wspomaganiem, a np. niesprawną tylko pompę wspomagania, to kręci się bardzo ciężko, ponieważ musisz jakby bezpośrednio kołem kierownicy napędzić całą tą niedziałającą listwę kierowniczą, która (w momencie gdy jest "nieaktywna") stawia dużo większy opór niż listwa bez wspomagania.
Tak więc jak na moje nie ma się nad czym zastanawiać, tylko naprawiać tak, jak było w oryginale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group