Spalony bezpiecznik przy akumulatorze MK4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelfr

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Sty 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): francja
Posiadane auto: Golf MK4 98 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 17:29    Temat postu: Spalony bezpiecznik przy akumulatorze MK4 Odpowiedz z cytatem

witam, mam taki problem po wymianie filtra paliwa u mechanika odebrałem samochód przejechałem może około kilometra i przy próbie ponownego uruchomienia silnika nie gasła kontrolka akumulatora a rozrusznik nawet nie odpalał było to dziwne myślałem na początku ze może alternator padł i nie ładował akumulatora no ale rozrusznik by działał przy przekręcaniu kluczyka no i zajrzałem pod maskę i zobaczyłem to co na zdjęciach. na początku wyczyściłem to z tego stopionego plastiku wsadziłem nowy bezpiecznik 30 a ale to nie pomogło myślicie ze muszę kupić nowa skrzynkę z bezpiecznikami?
tutaj sa zdjecia http://pokazywarka.pl/yfp1yp/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
nikusert

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 55
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: WV bora 1,9TDI115KM 2000r
Piwa: 5/0
PostWysłany: Sob 24 Lut 2018, 14:06    Temat postu: Golf MK4 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Bezpicznik według opisu to bezpiecznik wentylatorów chłodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
lukas6363

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk
Posiadane auto: VW Bora 1.6 AKL 1998 r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 23 Lip 2018, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Podłącze się pod ten temat, bo chyba spalił mi się ten sam bezpiecznik. Czy kształtem jest to ten sam bezpiecznik jakie wkładamy do bezpieczników znajdujących się obok pokręteł świateł - kupiłem zestaw, w którym znajdują się bezpieczniki od 5A do 30A i nie chcę nic zepsuć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group