jaki alkomat sobie sprawić?

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazi88

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląśk
Posiadane auto: Renault
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 26 Maj 2017, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić alkomat ALControl mini od xblitza. Dobre urządzenie o nie dużych rozmiarach dzięki czemu można zabrać go ze sobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
BestOils

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Seat
Posiadane auto: Toledo 1.9 110km
PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko sprowadza się do budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup alkomatu. fajnym i ciekawym, często wybieranym modelem są Alkohit X50 lub wyższy X60.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi, 2005; smart, Forfour, Passion, 1.5 CDi, 2006; Mercedes-Benz, T1, 2.3 D, 1994
Piwa: 56/27
PostWysłany: Sro 07 Lut 2018, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam taki pomysł - może lepiej nie pić przed jazdą i nie musieć się zastanawiać, czy się wytrzeźwiało? Forum to nie platforma reklamowa.

Przestrzegajcie: http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php

Przeglądam i polecam - 'ZPA' www.francuskie.pl
Powrót do góry
DeceAuto

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A6
PostWysłany: Pią 06 Kwi 2018, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich na forum:) Tak byłoby bez wątpienia najlepiej, natomiast tak czy inaczej jestem zdania ze dobry alkomat przyda się każdemu kierowcy. Pytanie jaki budżet posiadamy na ten cel, bo jeżeli jest to kwota powiedzmy do 500zł to faktycznie Alkohit x50 w zupełności wystarczy.
Powrót do góry
mazi88

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląśk
Posiadane auto: Renault
PostWysłany: Pon 09 Kwi 2018, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem dużo pozytywnych opinii na temat alkohitów. Szkoda że nikt z moich znajomych nie ma bo chętnie bym go potestował.
Powrót do góry
Xeru483

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kielce
Posiadane auto: Honda, CR-V, IV, 1 997cm3
PostWysłany: Sob 21 Lip 2018, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąco polecam Metaxe
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: