Aoto z Chorwacji-czy to nie jakiś przekręt?? Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Auta zza granicy - sprowadzanie samochodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolek83

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Ostrowiec
Posiadane auto: Bmw
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Lip 2016, 20:57    Temat postu: Aoto z Chorwacji-czy to nie jakiś przekręt?? Pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałem zakupić samochód i znalazłem takie ogłoszenie na najauto czy jakos tak. Napisalem o wiecej informacji to odpisali mi cos takiego:
Drogi kliencie,

Przede wszystkim, przepraszam za błędy gramatyczne, nie mówię po polsku, używam tłumacza. Jeśli to możliwe, proszę mi odpowiedzieć w języku chorwacki lub angielskim.

Jak już zapewne zauważyliście pojazd ma niską cenę, to dlatego, że był finansowany przez naszą firmę Karlovacka banka (z Chorwacja), ale właściciel nie był w stanie płacić miesięczne płatności do naszej firmy, więc udaliśmy się z powrotem do posiadania pojazdu.

Teraz sprzedajemy go w cenie wymienionych, w celu odzyskania pozostałych opłat leasingowych i to jest ostateczna cena pojazdu i bez innych zobowiązań (długów) lub ukrytych podatków do naszej firmy.

Powinieneś wiedzieć, że pojazd ten został zarejestrowany w Polsce i posiada wszystkie dokumenty w języku polskim, dlatego sprzedajemy pojazd z powrotem w Polsce. Pojazd jest w doskonałym stanie, żadnych wad ukrytych, nie uczestniczące w wypadkach, dokładnie tak, jak widać to na załączonych zdjęciach.

Nasza firma zapewni Państwu wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięczną gwarancją (obowiązuje w każdym autoryzowanym serwisie z Polski).

Pojazd znajduje się w Chorwacji, ale możemy wysłać go do Ciebie za pomocą usług kurierskich w rozsądnych cenach.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie dokładnej lokalizacji (kod pocztowy, miasto, a nawet swoją ulicę, jeśli to możliwe), dzięki czemu możemy dowiedzieć się o kwotę, jaką musisz zapłacić za dostawy.

---
Irmantas Žigas - SH Cars Sales Manager

Karlovacka banka

Ivana Gorana Kovačića 1
47000 Karlovac
Croatia (Hrvatska)
TEL/FAX: +385 1 7776216

Dalej juz kontaktowalem sie po angielsku i wkoncu napisali, ze musze podac im dane moje to oni dadza jakiejs firmie transportowej, ktora po przelaniu przezemnie calej sumy wysle samochod. I jesli zaakceptuje to podpisuje umowe, a jesli nie to kasa do mnie wraca. Troche nie chce mi sie wierzyc tym bardziej, ze cena samochodu niska i koszt wysylki takze. Podpowiedzcie cos prosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dodek

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): Zakopane
Posiadane auto: Renault Clio 1,4 16V 2003 98KM, Renault Trafic 2,0 dCi 2009 140 KM
Piwa: 75/28
PostWysłany: Sro 27 Lip 2016, 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naiwnych nie sieją ...sami się rodzą.
Jeśli to taka okazja to wsiadaj w autobus, pociąg czy co tam innego, możesz znaleźć też przejazd na bla bla car - teraz wakacje to dużo ludzi jeździ w tamtą stronę i odbierz auto osobiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Sro 27 Lip 2016, 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A świstak siedzi i zawija w te sreberka Wink
Powrót do góry
Olek.worek

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wadowice
Posiadane auto: Asatra G
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Lip 2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sredni pomysl jak dla mnie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Auta zza granicy - sprowadzanie samochodów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: