C4 picasso - klapa bagażnika odbija

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smogu93

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa

Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Cze 2018, 11:36    Temat postu: C4 picasso - klapa bagażnika odbija Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jestem tutaj nowy Very Happy więc na wstępie witam i pokłony Smile Mam problem z bagażnikiem w C4 picasso. Mianowicie w cytrynie mojej teściowej zatrzasną się bagażnik na amen dało się otworzyć tylko od środka po wizycie w warsztacie powiedzieli że stycznik w klamce do wymiany. Wczoraj otworzyłem bagażnik od środka zdjąłem osłonę kalpy wymontowałem stary stycznik aby sprawdzić jaka wtyczka (są dwie). Wszystko pięknie ale kiedy chciałem zamknąć bagażnik zamek się nie zatrzaskuje. Pomyślałem że przez to że nie ma stycznika wiec założyłem stary stycznik ale nic z tego. Potem odpiąłem też kabel od zamka, nawet śrubokrętem nie da się zamknąć (zatrzasnąć zamka). Jedyne co mi to dało to to że centralny zamyka resztę drzwi mimo nie zamkniętego bagażnika. Błagam was o pomoc może mieliście coś takiego albo jakiś pomysł?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dempsejek

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław / Nowa Ruda / Wieleń
Posiadane auto: CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 VTi 120KM 2009 rok
Piwa: 1/5
PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo miałem u siebie. Okazało się, że rygiel zamka poluzował się na śrubach i przy zamykaniu klapy rygiel się odsuwał. Przykręcenie załatwiło sprawę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pepe172

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tuchola
Posiadane auto: c4 grand picasso- gaz byla toyota corolla verso,xara picasso nissan sunny ,seat ibiza
Piwa: 5/2
PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem podobnie zamek do wymiany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group