Zmiana silnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady,problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tjanek

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznan
Posiadane auto: Corsa c
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 21 Cze 2018, 09:03    Temat postu: Zmiana silnika Odpowiedz z cytatem

Witam. Złożyło sie u mnie ze mam corse B 1.0 x10xe ktora uległa wypadku i nadaje się na złom.... A mojej siostrze padl silnik w corsie z silnikiem z10xe. Doczytałem że jest bez problemowa mozliwosc wymiany silnika. Mam kanał po tacie troche juz robilem ale przekładki jeszcze nie. Za 9 dni konczy mi sie w cb ubezpieczenie i chce wyjac juz silnik aby sie reszty pozbyć.

Moim pytaniem o poradę jest to co po za samym blokiem bedzie mi potrzebne i jak jest ze sprzeglem musze mieć z corsy c czy corsy B? I czy jest możliwość wyłożenia z cb? Chodzi o to ze w cb jest lepsze sprzeglo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady,problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group