Corolla E12 - czy w 1.4 i 1.6 są te same skrzynie biegów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregory1234

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpackie/Marki
Posiadane auto: corolla e12 hb 1,6 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 16 Cze 2018, 13:02    Temat postu: Corolla E12 - czy w 1.4 i 1.6 są te same skrzynie biegów? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Pytanie jak w tytule postu. Prawdopodobnie czeka mnie wymiana skrzyni, mam silnik 1.6 i w okolicy jest na sprzedaż skrzynia od 1.4, stąd moje pytanie czy w tych silnikach były montowane te same skrzynie? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mech toyoty

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 454
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: vplvo xc90 ,auris 1.4d mmt swift mmt
Piwa: 43/0
PostWysłany: Sob 16 Cze 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co się dzieje ze skrzynią,nie można naprawić???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gregory1234

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpackie/Marki
Posiadane auto: corolla e12 hb 1,6 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 16 Cze 2018, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest duży luz na mechaniźmie różnicowym (ruszając przegubem wewnętrznym na boki), ostatnio nawet na przeglądzie diagnosta mi zwrócił uwagę że należy to jak najszybciej zrobić. Skrzynię ma rozebrać mój znajomy mechanik, może wystarczy wymienić łożyska ale na wszelki wypadek pytam czy skrzynia od 1.4 będzie pasowała jeśli mojej nie będzie opłacało się regenerować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group