kontrolka ladowania swieci zawsze po 10 minutach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
botoks

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Netherlands
Posiadane auto: Dodge Caliber 2.0 CRD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 19:03    Temat postu: kontrolka ladowania swieci zawsze po 10 minutach Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Posiadam Calibra 2.0 CRD z 2007 roku
Od dwoch tygodni zawsze po 10 minutach od odpalenia auta w trakcie jazdy zapala sie lampka ladowania.
Wymienilem alternator i akumulator. Objawy bez zmian. Ladowanie 14.1
Jesli ktos ma jakis pomysl bede wdzieczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Aras1974

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sieraków
Posiadane auto: dodge Caliber
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 13:44    Temat postu: Kontrolka ładowania Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam dokładnie to samo. Alternator ma wymieniony regulator i ładowanie jest 14,2 do 15v. Nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
baczek7806

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Krościenko
Posiadane auto: dodge journey
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 09:16    Temat postu: laduje a swieci kontrolka Odpowiedz z cytatem

witam mam problem auto laduje 14,2 a kontrolka ladowania swieci po odpieciu kostki gasnie na ok.10 minut i spowrotem sie zapala wymieiony regulator wraz z mostkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TobiWUJO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 150
Skąd jesteś (miejscowość/region): SY
Posiadane auto: Dodge Caliber 2.0 CRD SXT \'08
Piwa: 7/4
PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 19:15    Temat postu: Re: kontrolka ladowania swieci zawsze po 10 minutach Odpowiedz z cytatem

Patrząc od dołu samochodu na alternator, idzie do niego taki pojedyńczy czerwony kabelek, wygląda jak uziemiający. Wtyczka do której jest przypięty do alternatora z czasem koroduje i robi przerwę, wtedy zapala się bez powodu kontrolka ładowania. Było tak u mnie po regeneracji alternatora.
_________________
Caliber CRD 206KM / 406NM + GARRETT GTB 2260 VK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group