Kontrolka czerwona silnika i stopu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muciago

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazury
Posiadane auto: Renault trafic 2.0 2007
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 09 Cze 2018, 07:55    Temat postu: Kontrolka czerwona silnika i stopu Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem posiadaczem pięknego trafica od miesiąca. Auto pali i jeździ bez zarzutów do pewnego dnia gdy wskoczyłem na autostradę. Więc po przekroczeniu 120 - 130 trafic potrafi się przywieść na 3 sek i wtedy wyświetlają się kontrolki czerwony silnik i stop. Trasa 1000 km potrafił tak się przywieść z 5 razy. Pojechałem do znajomego na kompa ale nic poważnego nie pokazuje. Miał ktoś podobnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marekwodniak

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 659
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzeszcze
Posiadane auto: Reno Clio 3 oraz Fluence 1,6 16 V
Piwa: 29/27
PostWysłany: Sob 09 Cze 2018, 08:44    Temat postu: Kontrolka czerwona Odpowiedz z cytatem

Miałem ale w 1.5 dci .Brudne sitko w zbiorniku paliwa .Pompa miała problem z zasysaniem paliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group