Wyposażenie bagażnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menadzer

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Grudziądz
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 1,6 eHDi 2014, C3 1,4 eHdi 2012
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 22 Paź 2017, 17:06    Temat postu: Wyposażenie bagażnika Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych kolegów.

Parę dni temu nabyłem we Francji lekko uszkodzone c4 Picasso i mam olbrzymią prośbę do użytkowników takich aut,
czy możecie mi wrzucić zdjęcie jakie elementy znajdują się pod dywanem, został mi tylko duży styropian i podkładki pod koła, nie bardzo mogę znaleźć co mam tam dokupić, wiem że musi być kompresor , ale też widziałem że są 2 rodzaje. Chodzi o krótką wersję z 2014 roku.
_________________
Może mi ktoś powiedzieć gdzie się robi opis , bo nie wiem, a chciałbym mieć jak każdy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
autoel

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolska powiatowa
Posiadane auto: C4 picasso II 1,6 eHDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 05 Cze 2018, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Rozwiązałeś swój problem?, mam podobnie z tym że u mnie jest tylko zaczep do holowania (wkrętka), poza tym pustka Crying or Very sad , jeżeli możesz to podpowiedz co tam ma być.(fotka?)
_________________
było-Berlingo 1,4 benz/LPG
był-Misiek S.Star 1,9DiD
była-xsara picasso 1,6benz/lpg
był-C4 picasso 1,6Vti /lpg.
była-mazda 5 2,0 benz/lpg
jest c4 picasso II 1,6 eHDI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group