Wspomaganie - Astra 1.7DTi 2001r

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semix

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gliwice
Posiadane auto: Opel Astra II 1.7DTI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 12 Maj 2018, 16:35    Temat postu: Wspomaganie - Astra 1.7DTi 2001r Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Coś dziwnego dzieje się z wspomaganiem kierownicy w mojej Asterce. Mianowicie podczas skręcania kierownicą słychać delikatne syczenie/szumy, a sama kierownica raz obraca się bez trudu, a czasem tak, jakby wspomaganie się wyłączyło (szczególnie przy nagłym obrocie kołem kierownicy). Zastanawiam się - czy przypadkiem nie należy dolać płynu - od czasu gdy mam to auto, a więc od ponad pięciu lat nikt tego nie robił. Znalazłem zbiornik za silnikiem, otworzyłem korek i w środku płynu nie widać (ale też zbiornik nie jest pustą bańką - widać tam jakąś plastikową "zabudowę")

Pytanie: Jaki płyn należy wlać i do jakiego poziomu ?

pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group