v70 II tylna wycieraczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzes0209

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Włodawa
Posiadane auto: CLK W208
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 15:34    Temat postu: v70 II tylna wycieraczka Odpowiedz z cytatem

witam mam niedawno przestała działać tylna wycieraczka od tak sprawdziłem bezpieczniki ale ok rozebrałem tapicerke klapy i pomierzyłem prąd na kostce przy silniczku i tak na krótko silniczek normalnie pracuje w koste sa trzy kalbe czrny masa zóty stały + i biały prąd stały lub zmienny w zależnosci od ustawienia na manetce na kablach czarny zółty jest prąd natomiast na czarny biały nie ma a powinien byc zmienny lub stały czyli nie daje impulsu z manetki i moje pytanko ktoś wie który przekażnik odpowiada za tylną wycieraczkę ? mase podłańczłem też z innego miejsca bo myyślałem że masy nie ma ale to nic nie dało
może ktoś już miał podobny problem i sie uporał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group