Wybór projektu domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> w ogrodzie, dekoracja obejścia i wystrój domów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darlin

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Golf IV
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 19 Lip 2016, 11:30    Temat postu: Wybór projektu domu Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam projektów domów parterowych dla rodziny 2+1. Dom ma stanąć w mieście, na obrzeżach (Łódź). Znacie może jakieś strony ciekawe? Mam za sobą stronkę http://.punkt 22 regulaminu na razie i może powiecie co sądzicie o projekcie Modrzyk Eko na przykład? Czy tego typu architektura pasuje do miasta, albo w ogóle polskich standardów? Bo przyznam, że jak patrzę na ten dom to mi się kojarzy z domkiem na prerii w USA Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KotletMielony

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Avensis 1.8 16V (129 KM)
PostWysłany: Sro 07 Wrz 2016, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpopularniejszy jest Archon. Ale domy ma wszystkie podobne do siebie. Po drugie oni projektują za masywne ławy i fundamenty i koszta przez to wzrastają. Powchodź na blogi osób budujących domy popatrz jak wygląda dany dom w "realu" na fotach popytaj autorów czy im odpowiada i będziesz miał obraz.
kilasq23

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): opole
Posiadane auto: kia sport
PostWysłany: Pią 21 Lip 2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy mój indywidualny projekt, jak będę się budował to poproszę jakąś firmę o jego zrobienie.
mpire

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Pią 27 Kwi 2018, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że projekt domu mam już wybrany, ale zastanawiam się, jak zaaranżować jego wnętrze i co położyć na podłogę... Mówiąc szczerze bardzo spodobały mi się wykładziny dywanowe sprzedawane przez (Reklama usunięta-Pkt 22 RF ) - którą z nich byście mi polecili?[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi, 2005; Smart, Forfour, Passion, 1.5 CDi, 2006; Mercedes-Benz, T1, 2.3 D, 1994
Piwa: 41/22
PostWysłany: Pią 27 Kwi 2018, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadną. I tak zaraz wyfruniesz z hukiem.

Pozdrawiam.

Od 10.04 moderator, więc przestrzegajcie regulaminu Wink
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Przeglądam i polecam - (zpa-1187461) http://www.francuskie.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> w ogrodzie, dekoracja obejścia i wystrój domów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: