przekąski do auta

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iron.Bull

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość/region): Bad Rothenfelde
Posiadane auto: Grand C4 Picasso II FL '16 EAT6 150PS
Piwa: 12/5
PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hot dog, ok... z tortillą bym uważał... te sosy - różnie może być. Ogólnie jeden zje zdechły kawałek czegoś i nic mu nie będzie, a ktoś inny ma wrażliwy żołądek który ma ogólnie ciężkie zadanie w aucie ( zgięty, ściśnięty, brak ruchu... )

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Ełk
Posiadane auto: SsangYong Rexton
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Lip 2015, 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie różnie..W trasie bardzo staram się unikać tych fast foodów bo one rozpychają brzuch i one są niezdrowe. Bo to szybkie jedzenie oznacza śmieciowe jedzenie. Muszę dodać, że ja wolę do samochodu zabrać jakiś owoc dla przykładu jakieś jabłko czy banana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KajkaM

Dyskutant
Dyskutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
PostWysłany: Sob 04 Lip 2015, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, aj się owocami nie najadam - podnoszą mi tylko poziom kwasu i robi mi się niedobrze. Taki hot-dog to już coś. Czyli tortille nie bardzo...
To może spróbuje kabanosy jeszcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
matkatka

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: mazowieckie
PostWysłany: Czw 08 Mar 2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się nie jeść w samochodzie nie jest to zdrowe. Żołądek inaczej przetrawia podczas podróży posiłek, można poplamić ubranie, nie nie, to nie dla mnie. Jeżeli głód się nasila to mam przy sobie zwykłe chrupki czy jakieś inne tzw ‘’oszukiwacze głodu’’. Na posiłek zatrzymuje się gdzieś w przydrożnych restauracjach. Natomiast zawsze muszę mieć coś do picia. Nie może to być nic słodkiego żeby nie zwiększać pragnienia. Jak dla mnie to najlepsza jest woda mineralna, lekko gazowana (lubię Piwniczankę) Taka mała butelka wody obowiązkowo podróżuje ze mną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Zyga02

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowsze
Posiadane auto: seat
Piwa: 1/0
PostWysłany: Wto 10 Kwi 2018, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko woda, a na stacji hod-dog z pikatna parówką.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: