Padła elektryka i kolektor podawania paliwa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian UK

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): UK
Posiadane auto: Ford Mondeo mk4 1.8 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Mar 2018, 14:46    Temat postu: Padła elektryka i kolektor podawania paliwa. Odpowiedz z cytatem

Witam.

Kilka dni temu miałem wyciek paliwa z miejsca gdzie jest osadzony czujnik ciśnienia paliwa na kolektorze podajacym paliwo na wtryski. Auto stało kilka dni bez zagladania do niego.
Wczoraj zajrzałem przekrecilem stacyjka, bez odpalania silnika - wszystko wyglądało wporzadku

Dzisiaj rano chciałem pojechać do mechanika a tu zonk auto nie ma wogule prądu centralny zamek nie działa ani żadne światełko w środku po wsadzeniu kluczyka do stacyjki Nic tylko ciemność nic się nie zapala.

Ze znajomym probowalismy odpalić na kabele, kontrolki się zapaliły ale i też potrafiły mrugać. Po przekreceniu kluczyka nic się nie dzieje nic nie cyka nawet.

Podczas wycieku ropa leciała na alternator, może on padł?

Chciałbym wymienić kolektor I alternator ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.

Domyślam się żeby wymienic kolektor wystarczy tylko odkręcić przewody odpiąć czujnik, wymienić podpiąć I przykrecic przewody... I chyba tyle

Gorzej z alternatorem, może ktoś mógłby opisać krok po kroku jak to zrobić lub zapodac linka.

Mogę się też mylić, może to coś innego niż alternator

Będę wdzięczny za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group