brudna przepustnica i kolektor w 1.9 D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cidar

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 05 Lip 2009, 19:44    Temat postu: brudna przepustnica i kolektor w 1.9 D Odpowiedz z cytatem

Berlingo 1.9 D Dużo mi pali ponad 10 po mieście, więc postanowiłem przeczyścić przepustnicę Przepustnica była mocno zawalona nalotem grubości nawet miejscami do 1 cm Wymyłem wszystkie plastyki na dolocie Kolektor tez był zawalony Zastanawia mnie jedna rzecz gdy zdjąłem kolektor ssący to trzy rury były strasznie ufajdene w aż mokre a tylko jedne sucha Zdaje się ze to może być coś z wtryskami nie tak bo dlaczego jedna jest tylko okopcona i sucha a reszta taka mokra od gęstego nalotu Może ktoś zna odpowiedź będę bardzo wdzięczny Mam ten samochód od niedawna i szukam przyczyny tak dużego spalania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
HERMES
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
PostWysłany: Sro 08 Lip 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odp na priv.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zwibldog

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: Corolla 1.9d 2001r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 01 Maj 2015, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem, mógłby ktoś podpowiedzieć co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Szczególnie byłbym wdzięczny za odpowiedź od cidar jak poradził sobie z problemem oleju w układzie dolotowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Nix2

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubuskie
Posiadane auto: Opel Frontera A Sport, Toyota Auris 1,4 D4D, Peugeot Partner 1,9D
Piwa: 2/3
PostWysłany: Pon 19 Mar 2018, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę... trochę stary temat, ale wraca jak bumerang...

Jakie jest rozwiązanie brudu w przepustnicy ?

pzdr Nix
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group