Pomoc w wyborze auta

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pisarmen

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: renault clio 1,4 + LPG 2007r. citroen xsara picasso 1.8 LPG 2001r
Piwa: 41/6
PostWysłany: Sro 20 Paź 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czego oczekujesz od auta??
-przestrzeni
-komfortu
-bezpiczeństwa
-prestiżu
-sportowych osiagów
-taniej eksploatacji
na te pytanie odpowiedz a potem szukaj Smile
noviceek

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Ford Mondeo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Paź 2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecę Bardzo przyjazny serwis. Poszukaj czegoś tam Wink No i jak kolega wyżej powiedział, najpierw musisz wiedzieć czego konkretnie oczekujesz od swojego przyszłego nabytku. Najgorsze jest niezdecydowanie w sensie "napiszę coś a ktoś zdecyduje za mnie". Określ jasno swoje priorytety i do dzieła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_25

Auto Maniak
Auto Maniak

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
PostWysłany: Nie 24 Paź 2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego noviceek:
Czy reklama w podpisie pod każdym Twoim postem, a także ta w poście była uzgodniona z administratorem? - Regulamin pkt. 22 mówi: Zabronione jest nieuzgodnione z administratorem rozsyłanie poprzez mechanizmy forum treści reklamowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_3

Gość

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, nikt nie wybierze za ciebie auta.
Czemu ? każdy ma inny gust, upodobania i marki auta?
Wybierz markę auta i odpowiednie auto poszukaj.
Potem określ wszystkie za i przeciw.
Próbna jazda, względnie pomoc stacji diagnostycznej.
Powrót do góry
wasyljordan

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Mielec
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Pią 29 Paź 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde, wszystko co mowicie to prawda, ale i tak trudno kupic samochod laikowi ktory nigdy wczesniej nie kupil niczego drozszego od szczoteczki do zebow czy perfumu, a kupic jakiegos grata, wydac na niego 12 klockow i potem sie wkurzac ze to sie psuje to, tamto sie psuje i dokladac nastepne do niego, chyba by mi psych siadla
Powrót do góry
Koprobo

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Krakow
Posiadane auto: Audi A3
PostWysłany: Wto 14 Lut 2017, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie presadzajmy z tą plandeką. jest to zawsze ochrona lakieru. jak się kupuje szmelc z bazarku to lepiej nie mieć wcale ale jak mówimy i jakieś markowej, to co innego. ja kupiłem online w sklepie giemzik i jestem zadowolony
Powrót do góry
darek-walec

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): krosno
Posiadane auto: opel astra
PostWysłany: Sro 15 Lut 2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisarmen napisał:
czego oczekujesz od auta??
-przestrzeni
-komfortu
-bezpiczeństwa
-prestiżu
-sportowych osiagów
-taniej eksploatacji
na te pytanie odpowiedz a potem szukaj Smile

Pisarmen ma całkowitą rację Wink najpierw musisz określić co konkretnie chcesz i do czego potrzebne Ci auto. , w którym są rozpisane wszelkie możliwe opcje. Jesli potrzebne Ci auto w szczególności do jazdy po mieście, to też znajdziesz podpowiedź, jaki model wybrac.
Powrót do góry
nikon18

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Ełk
Posiadane auto: Volkswagen
PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 10:39    Temat postu: Autko Odpowiedz z cytatem

No właśnie, najpierw trzeba przemyśleć, do czego ma być przydatne nam auto, na jaki osiągi najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę. Czy to ma być aut, którym będziemy dojeżdżać do pracy, czy auto, którym będziemy jeździć dla rozrywki i tak dalej. Ja potrzebowałem auta rodzinnego i zwracałem głównie uwagę na takie aspekty, jak bezpieczeństwo czy awaryjność (a raczej jej brak). Ostatecznie postawiliśmy z żoną na toyotę corollę.
Powrót do góry
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 kOMBI 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 185/66
PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie posiadam golfa IV jest super.Jedynym jego mankamentem jest zamarzająca odma i brak klimy. Obecnie sama szukam czegoś nowego. Czas na zmianę już.Zmieniam tylko ze względu na brak klimy. No i też stoję przed tym nieszczęsnym wyborem auta.
mirrek335

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: audi a3
PostWysłany: Sro 06 Gru 2017, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalna inspekcja auta przed kupnem w sprawdz-auto24.pl z pewnością przyda się każdemu, kto planuje zakupić używany pojazd i chce mieć pewność, że nie ma on żadnych ukrytych wad. Warto upewnić się w tym temacie przed zakupem, by po fakcie nie okazało się, że auto wymaga wielu napraw.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: