Rozszyfrowanie vin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomocnik-50

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 52
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: Citroen c4 picassso grand 2.0 Hdi rok 2009
Piwa: 1/0
PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 17:27    Temat postu: Rozszyfrowanie vin Odpowiedz z cytatem

Witam formułowiczów mam prośbę czy może ktoś z was Rozszyfrować nr VIN nadmieniam że numer ten dotyczy samochodu Renault. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Nr. VIN VF1JZNA0650803261
_________________
pomocnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
potrzebski

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 3276
Skąd jesteś (miejscowość/region): piaseczno mazowieckie
Posiadane auto: Citroen ds5 2,0 2012. Skoda Rapid 1,6 tdi 2013. Bmw e39 2,5 2002. Bmw e61 3,0 2006
Piwa: 1597/1
PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 20:10    Temat postu: Re: Rozszyfrowanie vin Odpowiedz z cytatem

pomocnik-50 napisał:
Witam formułowiczów mam prośbę czy może ktoś z was Rozszyfrować nr VIN nadmieniam że numer ten dotyczy samochodu Renault. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Nr. VIN VF1JZNA0650803261


Kolego nie ten dział..
_________________
Pomogłem?postaw piwko:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pomocnik-50

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 52
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: Citroen c4 picassso grand 2.0 Hdi rok 2009
Piwa: 1/0
PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolego wiem że nie ten dział i nie to forum ale na forum renault nic takiego nie ma a na tym forum to vin jest rozkodowany i dlatego napisałem z prośbą może ktoś ma taki dostęp do rozkodowania nr VIN dlatego mam taką prośbę bo jestem zainteresowany kupnem tego modelu
_________________
pomocnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Kocur91

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: Citroen DS3
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 26 Lis 2017, 13:38    Temat postu: Rozkodowanie kody VIN Odpowiedz z cytatem

Witam
Proszę o rozkodowanie nr VIN mojego citroena VF7SA5FR8AW546170 z góry dziekuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group