TOYOTA YARIS problem dotyczy nie giasiniecia kontrolek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sitaczek

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Karczew
Posiadane auto: TOYOTA YARIS 1,3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Cze 2017, 13:33    Temat postu: TOYOTA YARIS problem dotyczy nie giasiniecia kontrolek Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim jestem niepełnosprawnym posiadaczem TOYOTA YARIS z 2006 o pojemności silnika 1,3
Problem jest taki że po odpaleniu silnika samochód faluje na obrotach palą się wszystkie kontrolki na desce nie działa wspomaganie szyby też nie otwierają się i radio nie gra
Proszę was o pomoc auto jest mi potrzebne do pracy A tarcze jestem w traktacie przeprowadzki
Jestem kierowcą poruszającym się na wózku
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
markselby

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): NEWYORK
Posiadane auto: TOYOTA CAMRY,2009,SE,2400CC
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 05 Lip 2017, 11:10    Temat postu: Re: TOYOTA YARIS problem dotyczy nie giasiniecia kontrolek Odpowiedz z cytatem

sufyan will get help from google
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
theluxuryideass

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): usa
Posiadane auto: corolla
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 05:58    Temat postu: yaris Odpowiedz z cytatem

toyota yaris to najlepszy samochód dla małej rodziny. Osobiście kocham ten samochód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group